Conferința „Crizele familiei într-o societate secularizată” în Parohia Zaragoza

Luni, 18 aprilie 2016, începând cu orele 19,00, va avea loc în Parohia Adormirea Maicii Domnului din Zaragoza Conferința „Crizele familiei într-o societate secularizată”, susținută de Pr. Dr. Constantin Sturzu, consilier cultural al Arhiepiscopiei Iașilor, și de dna preoteasă Cristina Surzu. Conferința este organizată de Sectorul Misionar – Pastoral al Episcopiei Ortodoxe Române a Spaniei și Portugaliei, cu binecuvântarea PS Episcop Timotei, în 9 parohii din Spania, între care și Parohia Zaragoza. Vă invităm călduros pe toți cei interesați la acest eveniment deosebit! Să ne fie de folos tuturor!

12939684_10155375735832228_378304049_n

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat: