Prea Sfințitul Episcop Ignatie Mureșanul va fi în mijlocul credincioșilor din Zaragoza

ps-ignatie-19-feb-17

Duminică 19 februarie 2017, în Duminica Înfricoșătoarei Judecăți, avem bucuria de a-l primi în mijlocul nostru pe PS IGNATIE MUREȘANUL, Episcop Vicar al Episcopiei Ortodoxe Române a Spaniei și Portugaliei. La ora 08,30 vom săvârși Utrenia, la 09,30 întâmpinarea Ierarhului, iar de la 10,00 Sfânta Liturghie Arhierească. Toți cei care au posibilitatea, sunt rugați să vină la biserică în costum național!
Vă așteptăm cu bucurie!

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat: