Dacă vrei să vezi cerul

Vă prezentăm „Dacă vrei să vezi cerul”, un mic filmuleț cu activitățile copiilor de la Școala Parohială a Parohiei Adormirea Maicii Domnului din Zaragoza” în timpul Postului Mare și al carantinei datorată coronavirusului. Mulțumiri și felicitări copilașilor, părinților, profesorilor și, bineînțeles, realizatorilor! Bunul Dumnezeu să vă binecuvinteze pe toți și să asculte rugăciunile curate ale tuturor copiilor!

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat: